Servis

Vážený uživateli,
servisní síť AIRFEL pokrývá všechny regiony ČR a SR, vzdálenost k zákazníkovi nepřekračuje 50 km. Servis je pro naši společnost velmi klíčovou záležitostí, a proto se snažíme o neustálé udržování a zvyšování kvality poskytovaných služeb pro naše oběratele.
Pro údržbu a opravy plynových a kondenzačních kotlů značky AIRFEL využívejte pouze smluvní servisní partnery, kteří jsou pravidelně školeny a mají technickou podporu pro všechny výrobky AIRFEL. Všichni naši smluvní partneři využívají výhradně originální náhradní díly se zárukou.
V případě, že hledáte oprávněnou servisní organizaci k odstranění závady, provedení údržby nebo uvedení do provozu kotle AIRFEL volejte prosím telefonní číslo (centrální servisní oddělení) +420 311 233 130 nebo vyplňte níže uvedený formulář. Naši pracovníci se s Vámi okamžitě spojí.
Abyste urychlili vyřízení této žádosti, připravte si prosím doklady k Vašemu kotli AIRFEL jako je záruční list a návod k obsluze. Správné určení typu kotle AIRFEL, případně datum jeho uvedení do provozu a stručný popis závady jsou velmi potřebné pro úspěšné a rychlé vyřízení. Pověřená servisní organizace Vás bude poté zpětně telefonicky kontaktovat.

Servisní a obchodní síť AIRFEL

Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Jihočeský kraj Hl.m. Praha Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Středočeský kraj Žilinský kraj Bratislavský kraj Banskobystrický kraj Nitrianský kraj Trenčianský kraj Trnavský kraj Prešovský kraj Košický kraj