Airfel.cz

Vítejte na stránkách společnosti INVERA METAL s.r.o., jakožto prodejce značky AIRFEL v České a Slovenské republice. Výrobcem této značky je nadnárodní koncernový výrobce DAIKIN. V naší nabídce naleznete deskové a koupelnové radiátory, plynové a kondenzační kotle, systémy odkouření k nabízeným kotlům, radiátorové armatury. Zde získáte veškeré informace o našich nabízených produktech, o jejich přednostech a výhodách. Výrobky značky AIRFEL se vyznačují vysokou kvalitou a zpracováním.

Deskové radiátory

Deskové radiátory AIRFEL s nejdelší 12letou zárukou na trhu. Výrobní proces využívá jako jeden z mála využívá kataforezní předúpravu druhé generace, která je využívána převážně v automobilovém průmyslu.

Plynové a kondenzační kotle

Airfel kombi kotle vytápí s 13-ti bezpečnostními systémy.

Koupelnové radiátory

Koupelnová otopná tělesa nové generace jsou určena k vytápění koupelen, chodeb, WC, kuchyňských koutů, posiloven a zároveň slouží k sušení ručníků, utěrek i jiných textilií, které lze na těleso pověsit.

Ventilové sety

Termostatické hlavice, ventily a šroubení ve výhodném setu.

Komínové odkouření

Moderní systém odvodu spalin, kde léty prověřeným výrobním postupem bylo dosaženo dokonalé přesnosti a kvality všech trubek, tvarovek a ostatního příslušenství